Showing 119 of 119on this page. Filters & sort apply to loaded results; URL updates for sharing.119 of 119 on this page
The Vienna State Opera soloist Adam Plachetka is seen during a press ...
Adam Plachetka - World Renown Czech Opera Singer - Czechology
Adam Plachetka (Performer) | Opera Online - The opera lovers web site
Adam Plachetka - Opera PLUS
Adam Plachetka a Kateřina Kněžíková: Opera a rodina
Adam Plachetka | Metropolitan Opera
Metropolitan Opera | Adam Plachetka
The most famous Czech opera singer and bass-baritone, Adam Plachetka ...
EP16: Opera singer Adam Plachetka | Radio Prague International
Adam Plachetka a „Mozart gala“ v cykle Svetové operné hviezdy | Opera ...
Opera fans in bathtubs listen to Adam Plachetka and his colleagues ...
Adam Plachetka s písněmi z Broadwaye elektrizoval publikum | Opera PLUS
Adam Plachetka sfoukl svíčky i strop O2 areny – Opera PLUS
Adam Plachetka And Katerina Knezikova Opera Performance On Lucerna ...
Adam Plachetka se v Metropolitní opeře dočkal velkého úspěchu
Adam Plachetka
Artist - Adam Plachetka
75 Adam Plachetka Photos & High Res Pictures - Getty Images
79 Adam Plachetka Photos & High Res Pictures - Getty Images
Adam Plachetka: Opera je služba divákovi, ne prostor pro moje problémy ...
Adam Plachetka Photos and Premium High Res Pictures - Getty Images
Adam Plachetka se presentará en el Met Ópera de New York – Ocioltura ...
55 Adam Plachetka Photos & High Res Pictures - Getty Images
Basbarytonista Adam Plachetka se vrací do newyorské Metropolitní opery
Adam Plachetka (Bass-Baritone) - Short Biography
Adam Plachetka to perform Mozart and Salieri live online from Ostrava ...
Adam Plachetka slávil jubileum vo veľkom štýle. Počas jeho ...
Adam Plachetka vydal nové album s operními áriemi Mozarta a Salieriho ...
The Vienna State Opera's soloist Adam Plachetka is seen during he ...
Adam Plachetka - Alchetron, The Free Social Encyclopedia
Adam Plachetka on 10 years at the Met and what comes next | Radio ...
Adam Plachetka předvede svůj talent ve Filadelfii, milánská La Scala je ...
Adam Plachetka v Bratislavě a polemický Mozart
Adam Plachetka prichádza do bratislavskej Reduty s programom Mozart ...
Adam Plachetka s písněmi z Broadwaye elektrizoval publikum
Adam Plachetka vyprodal Vídeň, přes O2 arenu míří do MET v New Yorku
Adam Plachetka vydává knižní rozhovor To je klasika!
Kateřina Kněžíková, Adam Plachetka a SOČR připomenou zlatou éru operety
Adam Plachetka debutuje v Houstonu, předvede tam Figara
Adam Plachetka: Opera je kratochvíle přístupná kaž... | FORUM 24
Adam Plachetka slaví čtyřicátiny stylově návratem do Metropolitní opery ...
Adam Plachetka on Figaro, studio recording, and role preparation
Adam Plachetka à Montpellier, live ou radio ? - Forum Opéra
Adam Plachetka - Songs
Kulturní léto v Českých Budějovicích ožívá: Adam Plachetka na pontonu ...
Adam Plachetka míří do newyorské Metropolitní opery - Novinky
Klášterní hudební slavnosti zahájil Adam Plachetka
Adam Plachetka : sa biographie, filmographie, et quelques photos
Alinde Quintet a Adam Plachetka ukázali přehlídku technické zdatnosti ...
Adam Plachetka se v Metropolitní opeře představí poprvé jako Escamillo ...
Adam Plachetka on 10 years at the Met and what comes next – Czech ...
Adam Plachetka vyveze Mozarta do USA: nejprve ztvární Figara na Floridě ...
Operní pěvec Adam Plachetka: Opera není olympiáda, motivace se dá ...
Adam Plachetka réunit Mozart et Salieri | France Musique
Ukraine soprano Maria Nazarova and Czech bass-baritone Adam Plachetka ...
Adam Plachetka nielen o blížiacom sa bratislavskom koncerte Mozart gala ...
Adam Plachetka na novém CD Radioservisu
Beautiful and inspiring meeting with opera singers Kateřina Kněžíková ...
Adam Plachetka, the best Mozartian baritone | VisitCzechia
Adam Plachetka, Andreas Scholl a další připomenou na Hradě výročí ...
Plachetka a Scholl vystoupí na koncertě při příležitosti 300. výročí ...
Listen to The Barber of Seville | Lyric Opera of Chicago
Stars of Lyric Opera at Millennium Park 2019 – Opera Today
Adam Plachetka, zářící pěvecká hvězda na vzestupu
Adam Plachetka, el cantante de ópera checo más solicitado, festeja los ...
Adam Plachetka: Koncerty v kostele mají vždy zvláštní atmosféru
Košické hudební jaro nabídne Goldmund Quartet a Adama Plachetku | Opera ...
Adam Plachetka: Klasika by se neměla podbízet. Koncert v O2 byl ...
Operný svetobežník (12/2022) | Opera Slovakia
Chicago Classical Review » » Lyric Opera opens season with a bright and ...
Všechna představení s Adamem Plachetkou ve Vídni jsou vyprodaná, šance ...
Adama Plachetku čekají dvě velké operní výzvy v USA
The Metropolitan Opera's Sideshow-Inspired Così fan tutte | Playbill
Týden s hudbou
Český rozhlas nabídne Adama Plachetku v přímém přenosu z Met