SMAJ18CA Brightking TVS二极管 - 百度AI市场
SMAJ18CA | SMAJ Series + Surface Mount | Littelfuse
COD/SMAJ18A BT SMAJ18CA XT SMD TVS transient suppression diode SMA DO ...
SMAJ18CA Transient Voltage Suppressor Diode: A New
TVS (突波吸收二極体 ) (DIODES SMAJ18CA ) SMA(1→←2) 18V ±5% 400W | 露天市集 | 全台最大的 ...
SMAJ18CA Datasheet | Diodes Incorporated
Smaj18ca sma xt television display|diode led|tv led 42 lgdiode array ...
双向: SMAJ18CA TVS贴片瞬变抑制二极管 18V_虎窝淘
SMAJ18CA 贴片双向TVS瞬态抑制二极管电性参数及数据手册 - 知乎
SMAJ18CA Kyocera Avx, Diode TVS, SMAJ1, Bidirectionelle | Farnell FR
Buy Wholesale China Shikues High Quality Bipolar Tvs Smaj18ca Sma ...
50pcs SMAJ18CA 18V SMA DO-214AC TVS Diodes | eBay Australia
TVS SMAJ18CA 400W 18V SMA 雙向 Brightking - 產品介紹 - UTC 代理商 友順科技--汎翊國際有限公司 ...
SMAJ18CA Transient Voltage Suppressor Diode: A New Chapter in ...
SMAJ18CA Datasheet(PDF) - Diotech Company.
SMAJ18CA Datasheet(PDF) - WeEn Semiconductors
SMAJ18CA Würth Elektronik | Circuit Protection | DigiKey
SMAJ18CA Datasheet PDF - GLASS PASSIVATED SURFACE MOUNT TRANSIENT ...
SMAJ18CA – จำหน่ายไอซี โมดูล แอลซีดี ทัชสกรีน อะไหล่อิเล็กทรอนิกส์ ...
SMAJ18CA Datasheet(PDF) - Diodes Incorporated
原装正品 SMAJ18CA DO-214AC 18V/双向 TVS瞬变抑制二极管 10只_虎窝淘
SMAJ18CA Datasheet (SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSORS) | MIC
SMAJ18CA 데이터시트(PDF) - Diodes Incorporated
SMAJ18CA Datasheet(PDF) - Shenzhen Luguang Electronic Technology Co., Ltd
Smaj18ca Diodo Tvs Unidireccional 1a 18v Codigo Xm Pack X10 | Cuotas ...
SMAJ18CA-TP MCC - TVS Diodes - Distributors, Price Comparison, and ...
SMAJ18A参数,18V单向双向TVS管,SMAJ18CA资料
SMAJ18A/SMAJ18CA-SMAJ-TVS瞬态(变)抑制二极管-东沃电子
S7f18943f8cc8459abfda5ac514d28e60d.jpg
TVS DIODE BIDIR 18V 400W DO-214AC-2 SMAJ18CA/TR13 Yageo製|電子部品・半導体通販のマルツ