VCE03US12 XP Power | Power Supplies - Board Mount | DigiKey
VCE03US12 XP POWER, AC/DC PCB Mount Power Supply (PSU), ITE & Household ...
VCE03US12 XP POWER - Converter: AC/DC | 3W; 85÷264VAC; 12VDC; Iout ...